درباره ما

“وقتی پول متوجه می‌شود در دستان خوبی قرار دارد، تمایل پیدا می‌کند در آن دستان بماند و چندبرابر شود.”

با بورس ، مرکز تخصصی فروش کلاس بورس در ایران و همچنین برگزارکننده دوره های جامع آموزش آنلاین بورس، با استفاده از اساتید مجرب و پشتیبانی کامل ، به علاقه مندان این امکان را می دهد که بتوانند بدون هیچ پیش زمینه ای از ۰ تا ۱۰۰ بورس را فرا بگیرند و به صورت حرفه ای به فعالیت در بازار سرمایه به سودآوری بپردازند.
با بورس یک پایگاه آموزشی و اطلاع رسانی در زمینه ی بازارهای مالی می باشد، که سعی دارد با فراهم آوردن بستری حرفه ای، روزنه ی کوچکی باشد برای کمک به معامله گران و کسانی که در بازاهای مالی فعالیت می کنند.
بحث روانشناسی در بازارهای مالی یکی از نقاط ضعف عمده کسانی است که در این نوع بازارها فعالیت می کنند. ورود هیجانی به بازار، خروج بی موقع از بازار، صبر زیاد داشتن در ضررها و برداشت نارس سودها و هزاران عامل دیگر از جمله مواردی هست که که یک معامله گر را به مرور از بازار خارج میکند.
ما در این رسانه قصد داریم علاوه بر آموزش های تکنیکال و فاندامنتال، قدرت ذهن شما را در بازارهای مالی بالا بیریم که که برده بازارها نباشیم و بتوانیم درآمدی برای خودمان داشته باشیم، ما قصدمان این است که به شما یاد دهیم پول در این بازارها حرف دوم است و حرف اول روش معاملاتی و ذهن شماست که قدرت اصلی را به شما می بخشد.
 خدمات شامل موارد زیر است :